Spotkanie ze Zbigniewem Bońkiem

12 lutego gościliśmy w szkole legendę polskiej piłki nożnej i obecnego prezesa PZP Zbigniewa Bońka.

Było to niezapomniane spotkanie szczególnie dla uczniów Szkoły Podstawowej, którzy specjalnie na ten dzień przybyli do szkoły, ubrani w barwy narodowe, by godnie przywitać wielkiego, polskiego piłkarza. Spotkanie ze Z. Bońkiem zorganizowała i prowadziła nauczycielka WF p. Anna Krasuska,  w imieniu Dyrekcji szkoły, gościa powitała wicedyrektor pani  Malwina Studzińska.

Uczniowie przygotowali dla gościa prezentacje ukazujące Jego sukcesy i drogę kariery piłkarskiej, które wszyscy zebrani na Sali gimnastycznej mieli okazję zobaczyć w czasie spotkania.

Uczniowie mieli okazję wziąć udział w konkursach przygotowanych przez Zbigniewa Bońka i wygrać nagrody : trzy dwuosobowe bilety na mecz i piłki.