Nasi Nauczyciele z Klasą

Po raz pierwszy uczniowie Gimnazjum wybierali Nauczyciela z Klasą w II Edycji tego Konkursu, organizowanego na terenie Gminy Piaseczno przez Młodzieżową Radę Gminy Piaseczno, Portal dla mieszkańców Wspólne Razem oraz Fundację Pomóż Dorosnąć.

Wybory w szkołach odbyły się 25 marca 2014r. Każdy uczeń otrzymał jedną kartę do głosowania, na której wpisał jedno nazwisko nauczyciela, który jego zdaniem powinien być wyróżniony. Z każdej szkoły wyłoniono dwóch, najlepszych zdaniem uczniów nauczycieli.

W naszym Gimnazjum tytuł Nauczyciela z Klasą otrzymała nauczycielka j. angielskiego p. Kamila Michalik osiągając wynik 28%  oddanych głosów, drugim Nauczycielem z Klasą został nauczyciel j. angielskiego i informatyki  p. Zbigniew Merwa z wynikiem 18% oddanych głosów.

Tytuł Nauczyciela Roku jest tytułem honorowym, wyróżniającym nauczycieli, których praca z młodzieżą jest pasją,   a nie tylko obowiązkiem.

W sumie wyróżniono 27 nauczycieli z gimnazjów i liceów w gminie Piaseczno. Na uroczystej gali  6 kwietnia 2014 r.  w piaseczyńskim Domu Kultury organizatorzy konkursu wręczyli nauczycielom dyplomy uznania i kwiaty.W uroczystości wzięli udział - Starosta Piaseczyński – Jan Adam Dąbek i Burmistrza Piaseczna – Zdzisław Lis.

Specjalnie dla nauczycieli i zaproszonych gości wystąpili młodzi tancerze z Klubu Sportowego Grawitacja oraz wokalistka - Karolina Piech ( uczennica naszego Gimnazjum).