Nasz projekt w biciu rekordu Guinnessa

6 maja br. w naszej szkole powstała mozaika składająca się z 24108 nakrętek.

Mozaikę wykonaną według projektu  pani  Anny Lewińskiej układali uczniowie  z klas IIA,IIB. IIIB gimnazjum przez 4,5 godziny. Uczniom pomagali nauczyciele  p. R. Gołębska, p. T. Raczyńska i autorka projektu  p. Anna Lewińska.

Wykonana mozaika, będzie częścią większego projektu - którego finał obędzie się w ZSP w Łazach, 24 maja 2014.    W czasie finału wiele szkół piaseczyńskich będzie powtórnie układać swoje mozaiki i łączyć je w jedną wielka całość. Mozaika ta ma symbolizować te wartości, które były podstawą pontyfikatu Jana Pawła II.  Zamiarem organizatorów jest także ustanowienie nowego rekordu Guinnessa w układaniu mozaiki z nakrętek plastikowych. Dotychczasowy rekord to mozaika ułożona z prawie 4 milionów nakrętek.

W trakcie układania mozaiki będą się odbywały na scenie występy artystyczne,  loterie oraz przeróżne atrakcje dla całych rodzin. Zapraszamy uczniów z rodzicami na finał w Łazach.