IV miejsce w etapie rejonowym konkursu

W dniu 07 maja 2014 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Piasecznie odbył się II etap rejonowy konkursu pt. „Policjanci są wśród nas” współorganizowanego przez Wydział Prewencji Komendy Stołecznej Policji i Mazowieckie Kuratorium Oświaty.

Celem rywalizacji w konkursie było propagowanie wiedzy i właściwych zachowań, które mają uchronić dzieci i młodzież przed nieszczęśliwymi wypadkami.

Trzyosobowe reprezentacje szkół podstawowych z powiatu piaseczyńskiego zmierzyły się z testem wiedzy o bezpieczeństwie, działaniach służb policyjnych, ruchu drogowym,  postawach asertywności i tolerancji, zasadach udzielania pierwszej pomocy.

W konkursie uczestniczyło siedemnaście szkół. Najlepszą drużyną okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w Piasecznie.

Reprezentacja naszej szkoły - przygotowana przez p. pedagog Bożenę Małkowską-Baranowską -   w składzie:

Maksymilian Kwas – kl. IV a

Mateusz Rawiak – klasa V b