Wyróżnienie w IX Konkursie Piosenki Angielskiej

Dnia 6 maja 2014 roku laureatki szkolnych eliminacji konkursu – Magda Sawicka i Aleksandra Laskus pojechały do Piaseczna na finał IX Festiwalu Piosenki Angielskiej.

Dnia 8 i 9 kwietnia 2014 roku w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do IX Piaseczyńskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej.

Wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom wykonań, które oceniała komisja w składzie p. Agnieszka Kaczorowska, p. Teresa Kęciek, p. Kamila Michalik i p. Irena Żebrowska.

Szkolne eliminacje w klasach 1-3 Szkoły Podstawowej wygrała Nadia Exlager z piosenką Miley Cyrus „ Wrecking Ball”.

Wśród uczestników z klas 4 - 6 Szkoły Podstawowej wygrała Magda Sawicka, śpiewając piosenkę  „Keep on dancing” – Barbie .

W kategorii Gimnazjum wygrała Aleksandra Laskus, z piosenką  „They don’t know about us”, brytyjskiego zespołu One Direction.

Dnia 6 maja dwie reprezentantki Szkoły – Magda Sawicka i Aleksandra Laskus pojechały do Piaseczna na finał Festiwalu.

Po wielu wspaniałych występach, Jury ogłosiło werdykt.

Aleksandra Laskus zdobyła wyróżnienie, a Magda Sawicka otrzymała dyplom uczestnictwa w konkursie i nagrody pamiątkowe.