Konkurs na portret Patrona Szkoły rozstrzygnięty

W ramach obchodów Dnia Patrona Szkoły  w klasach 0-III ogłoszono konkurs na wykonanie portretu Tadeusza Zawadzkiego "Zośki".

Jury w składzie : Anna Krzyszczak , Ewelina Kurasiewicz i Iwona Anna Lewińska oceniły prace w/g następujących kryteriów: samodzielność wykonania  , pomysł na przedstawienie postaci patrona szkoły , poprawne zastosowanie wybranej techniki plastycznej , estetykę i walory artystyczne pracy.

W rezultacie  obrad Jury nagrodzono prace w następujących kategoriach :

1 . Najlepsza praca oddziału przedszkolnego : Karolina Florek 0a

Wyróżnienia : Weronika Żurak 0a, Karolina Lubarska 0a, Wiktoria Kaszubowska 0a, Bartek Szumny 0a,Oliwia, Lenard 0a, Klaudia Zielińska 0b, Oliwia Gietka 0b.

2.  Najlepsza praca klas pierwszych : Patrycja Kaczmarzyk Ia

Wyróżnienia : Janka Sobczak Ib, Julia Bator Ia.

3.  Najlepsza praca klas drugich : Izabella Frala IIa

Wyróżnienia : Magdalena Sawicka IIb, Alicja Federewska IIb, Dobrawa Tarnowska IIb, Michalina Floriańska IIa, Jakub Kowalik IIb.

4.  Najlepsza praca klas trzecich : Magdalena Kąkol IIIa

Wyróżnienia : Piotr Chmielewski IIIb, Dominika Flesińska IIIa, Kamila Flesińska IIIa, Ania Tomczyk IIIa, Weronika Spernacka IIIb, Iwona Kociszewska IIIb, Paulina Klimkowska IIIa.