Spotkanie z Markiem Kamińskim

Dnia 09.12.2010 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie dzieci i młodzieży  ze znanym polskim podróżnikiem i polarnikiem Markiem Kamińskim.

Spotkanie to rozpoczęło akcję „Okno na świat", której celem jest poznawanie ciekawych ludzi. Organizatorem cyklu spotkań jest Rada Rodziców z przewodniczącą p. Kamillą Gibas.

Pan Marek opowiedział nam jak to się stało, że zaczął podróżować, że warto spełniać marzenia   i nigdy nie jest na nie za późno.

Nasz gość bardzo chętnie odpowiadał na pytania dzieci i młodzieży, a trzeba przyznać, że uczniowie naszej szkoły wykazali się ogromnym zainteresowaniem i wiedzą zadając pytania.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, wszyscy pozostaliśmy pod ogromnym wrażeniem spotkania z panem Markiem Kamińskim - wspaniałym i zarazem niezwykle skromnym człowiekiem.

Po spotkaniu wszyscy, którzy posiadali książki autorstwa naszego gościa, mieli okazję otrzymać autograf  z imienną dedykacją.