Kiermasz Świąteczny 2010

Kiermasz Świąteczny już za nami!

Jak co roku  kiermasz cieszył się  ogromną popularnością. Każdy uczestnik, czy to duży czy mały mógł znaleźć coś dla siebie.

Każda klasa stanęła na wysokości zadania i pięknie przygotowała swoje stoisko. Można było kupić  wszystko  „mydło  i  powidło", czyli  od  potraw  świątecznych  i ozdób począwszy a skończywszy na smalcu z ogórkami i popcornie.

Szkoła  Podstawowa  i  Gimnazjum  przedstawiły  Jasełka   w  wykonaniu    klas IV  ( pod kierunkiem     p. K. Kurant i p. A. Kaczorowskiej) i  klas I ( pod  kierunkiem    p. K. Janiszewskiej ).

Dzieci ze Szkoły Podstawowej pochwaliły się swoimi umiejętnościami wokalnymi w konkursie świątecznej piosenki angielskiej „Let's  sing..." ( konkurs prowadziła p. I. Żebrowska ). A na sali gimnastycznej mogliśmy podziwiać fantastyczny układ taneczny w wykonaniu Inspirations Dance Center, posłuchać kolęd zaśpiewanych przez szkolny chór pod kierunkiem p. P. Gindy .

Bardziej wymagający uczestnicy kiermaszu mogli posłuchać kolęd zagranych przez szkolny zespół instrumentalny pod kierunkiem p. A. Kaczorowskiej. Dla chętnych, którzy chcieli zatrzymać te chwile dla siebie, były w sprzedaży płyty CD z nagraniami kolęd śpiewanych przez dzieci.

Samorząd   Uczniowski   przygotował   loterię,  w  której   każdy   los   wygrywał  i  wywoływał uśmiech na twarzach.