Wizyta uczniów naszego gimnazjum w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie

W dniu 14 marca uczniowie naszego gimnazjum odwiedzili Teatr Muzyczny ROMA w Warszawie.

Inicjatorką spotkania z dyrektorem teatru  była pani Kamila Gibas - przewodnicząca Rady Rodziców w naszej szkole.

Bohaterem spotkania z naszymi uczniami był dyrektor artystyczny teatru Wojciech Kępczyński, który dzielił się swoimi doświadczeniami zawodowymi   związanymi z sukcesami teatru muzycznego ROMA.

Dyrektor Wojciech Kępczyński był kolejną ze znanych postaci , z jakimi gimnazjaliści spotkali się w ramach akcji „Okno na świat".
Uczniowie mieli wiele pytań do reżysera,a temat spotkania - indywidualne drogi do samorealizacji we współczesnym świecie - zafascynował naszą młodzież.
Nasi uczniowie mieli też okazją zobaczyć teatr od tzw. kuchni i to był ten moment wizyty w teatrze, który wywarł na nich największe wrażenie.

Na stronie internetowej Teatru ROMA pojawiła się informacja o spotkaniu  uczniów  naszego gimnazjum z Wojciechem Kępczyńskim.

Oto link do opisu tego wydarzenia :