IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Ludowej - szkolne eliminacje

2 kwietnia odbyły się szkolne przesłuchania uczestników IV Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Ludowej organizowanego przez naszą szkołę.

Konkurs jest adresowany do uczniów klas I – IV szkół podstawowych. W szkolnych eliminacjach konkursu, w naszej szkole wzięli udział uczniowie klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych.

W tej edycji konkursu, przesłuchania odbyły się z udziałem dziecięcej publiczności. Konkurs przygotowały p. Danusia Bajkowska i p. Nina Adamczak a prowadziły uczennice Nina Chalimoniuk, Mila Mikucka i Ania Florjańska.

W tych eliminacjach do drugiego etapu przeszli: Tymoteusz Maleszyk i Jerzy Ciechomski z kl. IIb, Magdalena Roguszewska z kl. IVc, Wiktoria Wiencek i Maja Jankowska z kl. IIIa.

W środę 3 kwietnia rozdano dyplomy i nagrody dla laureatów i uczestników konkursu.