Projekt eTwinning „The most beautiful Easter picture”

Udział w projekcie PO WER miał na celu zwiększenie kompetencji zawodowych uczestników i zainspirowanie ich do korzystania z nabytej wiedzy i doświadczenia w swojej codziennej pracy nauczyciela. Pani Elżbieta Szulborska postanowiła zachęcić swoich uczniów do rozwijania umiejętności językowych i plastycznych poprzez udział w międzynarodowym konkursie na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Był to jej pierwszy projekt eTwinning realizowany w szkole po powrocie z pobytu w Anglii. Szkolenie w Anglii zwiększyło jej pewność siebie w posługiwaniu się językiem obcym, co ułatwiło jej pracę z uczniami w likwidowaniu bariery językowej poprzez zabawę.

W konkursie brały udział szkoły z różnych krajów europejskich, a każdy uczestnik mógł zgłosić maksymalnie cztery kartki świąteczne z życzeniami w języku angielskim. Następnie nauczyciele biorący udział w projekcie głosowali na wybrane przez siebie kartki z pominięciem prac ze swoich krajów. Zaskoczenie było ogromne, gdy okazało się, że aż dwie osoby z naszej szkoły zajęły 1 i 3 miejsce, a dwie pozostałe dziewczynki zdobyły wyróżnienia. Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody a ich prace ozdobiły szkolny korytarz w okresie świątecznym.

Poniżej prezentujemy nagrodzone i wyróżnione prace z naszej szkoły.

I miejsce – Igor Kępiński

III miejsce – Natalia Miesiak