The most beautiful Easter picture – kolejni laureaci w II edycji konkursu eTwinning!

Po raz drugi w ramach współpracy międzynarodowej w projekcie eTwinning uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentować swoje talenty plastyczne oraz znajomość pisania życzeń w języku angielskim                           w międzynarodowym konkursie „The most beautiful Easter picture” 2018. Organizatorem etapu szkolnego i koordynatorem na platformie była pani Magdalena Wylezińska – nauczyciel świetlicy i uczestniczka projektu ,,Nauczyciel liderem zmian…”. Pani Magda po raz pierwszy realizowała międzynarodowy projekt eTwinning, w którym językiem komunikacji był angielski. Do konkursu komisja zakwalifikowała cztery prace.

Alicja Sas z klasy 4d zajęła II miejsce z przepiękną kartką z ręcznie wykonanymi kurczaczkami. Wyróżnienia uzyskały dwie młodsze uczennice: Wiktoria  Wiencek  z klasy II a oraz Maja Jankowska z klasy II a. Gratulujemy również Zuzannie Kowalskiej z klasy 4a za przejście do międzynarodowego etapu.

Artykuł o konkursie i naszych laureatach ukazał się na portalu Gminy Piaseczno oraz na profilu Gminy na portalu Facebook.

link do artykułu: https://piaseczno.eu/swieta-po-europejsku/