Szkolny Konkurs Ekologopedyczny

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy p. Monika Tryc - logopeda, zaprasza wszystkie chetne dzieci z klas I - III do wzięcia udziału w Konkursie Ekologopedyczny Zwierzak.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Piasecznie.

2. Osoba odpowiedzialna za konkurs Monika Tryc -logopeda.

3. Konkurs organizowany jest dla dzieci Szkoły Podstawowej nr 3 z klas 0-3 w dwóch kategoriach wiekowych:

I-  Zerówka i klasa 1

II- Klasa 2 i klasa 3.

4. W ramach konkursu należy wykonać samodzielnie pracę plastyczno-techniczną z wykorzystaniem materiałów ekologicznych i /lub surowców wtórnych. Praca powinna zawierać ilustrację zwierzątka, w nazwie której znajduje się trudna głoska np. sz, ż, cz, r, s, z, c, dz.

5.  Format pracy: tekturowy okrągły talerzyk.

6. Każda praca powinna zawierać metryczkę (doklejona, dopięta): imię, nazwisko dziecka, klasa oraz tytuł pracy.

7. Każdy uczestnik może przygotować 1 pracę.

8. Prace należy składać osobiście w gabinecie logopedycznym nr 17  I piętro (lub na świetlicy odpowiednio zabezpieczone).

9. Termin dostarczania prac: 2 kwietnia 2020r.

10. Wyłonienie zwycięzców nastąpi 7 kwietnia. Lista z wynikami zostanie ogłoszona na stronie  internetowej szkoły.

11. Dla laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe J

12. Przekazane prace przechodzą na własność organizatora.