Nasza szkoła jest na liście 85 placówek, które otrzymały Odznakę Szkoła eTwinning na lata 2020-2021. Ta odznaka to zasługa aktywnych nauczycieli eTwinnerów, którzy działają w naszej szkole od kilku lat. Był to też jeden z celów projektu PO WER. Najbardziej aktywne eTwinnerki to  Ela Szulborska i nadal działające Irena Karczewska i Anna Ginda, które prężnie  prowadzą międzynarodowy projekt.

eTwinning to międzynarodowa społeczność nauczycieli i uczniów realizujących wspólne projekty krajowe i międzynarodowe. W naszej szkole nauczyciele działają w eTwinning od 2014 roku. Dotychczas zrealizowano kilkanaście projektów, zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Dwa z nich zostały nagrodzone odznakami jakości: Christmas in our hands – Krajowa i Europejska Odznaka Jakości oraz Poprzez Niepodległą – krajowa odznaka jakości. W tym roku szkolnym nauczyciele realizują z uczniami następujące projekty: European penfriends (projekt ze szkołami z Turcji, Cypru i Hiszpanii), Scotland: culture and legend (projekt ze szkołą z Włoch), The Very Hungry Caterpillar (kilkanaście szkół z różnych krajów). W szkolnym zespole eTwinning znajduje się kilkunastu nauczycieli. Niektórzy prowadzą projekty z uczniami, inni szkolą się na kursach internetowych dotyczących TIK oraz konferencjach regionalnych organizowanych przez biuro eTwinning Polska. Wszyscy są pionierami i liderami i dzięki nim nasza szkoła spełniła wszystkie wymagania, pomyślnie przeszła proces aplikacyjny i uzyskała prestiżową odznakę eTwinning School.