12 przystanków do Świąt

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w grze rodzinnej 12 przystanków do Świąt, która odbędzie się:

• 10.12.2022 r.
  • o godz. 11.00
  • w sali gimnastycznej w SOSW w Piasecznie,
  • ul. Szpitalna 12.

Przez ostatnie dwa miesiące młodzież ze szkół średnich powiatu piaseczyńskiego w ramach projektu PROM Przestrzeń Rozwoju Młodzieży wzmacniała swoje kompetencje liderskie oraz organizacyjne, aby w grudniu zorganizować wydarzenie dla rodzin z powiatu.

Celem wydarzenia jest integracja pochodzących z różnych kultur mieszkańców miasta i okolic. Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych wezmą udział w grze polegającej na zbieraniu pieczątek za wykonane zadania związane ze znajomością tradycji świątecznych różnych kultur. Na uczestników oprócz fantastycznej zabawy czekają upominki.

Podczas spotkania odbędzie się także spektakl "Romeo i Julia" w wykonaniu uczniów SOSW w Piasecznie.