"Idealna Szkoła" na konferencji Strategii Oświatowej w Gminie Piaseczno

We środę 7 maja 2014 roku w Józefosławiu odbyła się konferencja dotycząca Strategii Oświatowej w Gminie Piaseczno.

W spotkaniu wzięli udział ludzie ze wszystkich środowisk: rodzice, nauczyciele, uczniowie i urzędnicy. Konferencję prowadziła p. Bożena Małkowska - Baranowska. Naszą szkołę reprezentowała Dyrektor p. Alicja Czarnecka, p. Tatiana Raczyńska i p. Kamila Michalik oraz uczniowie z SU Gimnazjum: Piotr Nowak, Janek Ciechomski, Stach Małkowski i Joanna Stępień.

Nasi uczniowie w doskonały sposób przedstawili prezentację, dotyczącą idealnej szkoły. Śmiało można powiedzieć, iż młodzieżowa wizja szkoły wzbudziła ogromne zainteresowanie wszystkich słuchających, którzy na bieżąco i z aplauzem komentowali kolejne pomysły pojawiające się na ekranie. Gratulacjom nie było końca.

Dorośli obiecali, iż będą starali się wdrożyć jak najwięcej pomysłów w życie, o ile fundusze im tylko pozwolą.

Na spotkaniu wyłoniono trzech liderów, którzy będą zajmowali się rozwojem Strategii Oświatowej w naszej Gminie. Wśród nich znalazł się vice przewodniczący naszej Rady Rodziców p.Radosław Zięcina.

Gratulujemy i życzymy, aby pomysły przedstawione na konferencji zostały wdrożone.