Międzyszkolny Konkurs Piosenki Ludowej

21 marca odbyły się szkolne przesłuchania uczestników Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Ludowej organizowanego przez naszą szkołę. Konkurs był adresowany do uczniów klas I – III szkół podstawowych. W szkolnych eliminacjach konkursu, w naszej szkole wzięli udział uczniowie klas drugich i trzecich.

W tych eliminacjach do drugiego etapu przeszli - zespół z kl. II b w składzie Julia Swietlik, Oliwia Sekita, Janek Maleszyk, Paweł  Kołakowski,  zespół z kl. II e  w składzie: Joanna Barcikowska, Wiktoria Grycko, Hanna Żochowska , zespół z klasy III a – Anna Adamczyk i Patrycja Czwarno oraz solistka – Ula Wyporska z kl. II b.

1 kwietnia odbył się w naszej szkole drugi etap Konkursu, w którym wzięli udział zwycięzcy szkolnych etapów z siedmiu Szkół Podstawowych.

Oto wyniki:

W kategorii – soliści

I miejsce – Gabriela Jabłońska  - SP nr 1 w Piasecznie

II miejsce – Zuzanna Chmielarczyk – SP w Zalesiu Górnym

III miejsce – Karolina Piwnik – SP w Złotokłosie

Wyróżnienie – Dobromiła Tomasik – SP nr 5 w Piasecznie

Wyróżnienie – Ula Wyporska  - SP nr 3  w Gołkowie

W kategorii – zespoły

I miejsce - Małgosia Reguła, Ola Nowak ,Jagoda Zarzycka, Ula Warmiak – SP w Jazgarzewie

II miejsce - Joanna Barcikowska, Wiktoria Grycko, Hanna Żochowska – SP nr 3 w Gołkowie

III miejsce - Julia Świetlik ,Oliwia Sekita, Janek Maleszyk, Paweł Kołakowski - SP nr 3 w Gołkowie

Wyróżnienie - Maja Bujanowicz, Weronika Rybak - SP nr 5 w Piasecznie