Jesteś tutaj: Start / Projekty EFS

Projekty EFS

Artykuły

Już po raz drugi! Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój w Szkole Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Piaseczni

2018-04-08
Powiększ zdjęcie

Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój w Szkole Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Piasecznie.

W wyniku konkursu wniosków 2017, ogłoszonego i zarządzanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) w ramach projektu, pt. “Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, zespół projektowy po raz kolejny pozyskał znaczące środki finansowe na realizację zagranicznych mobilności - szkoleń dla nauczycieli. Tym razem, celem projektu “Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” jest  nabycie i zwiększenie kompetencji kluczowych oraz zawodowych przez nauczycieli, umożliwiających realizację nowych rozwiązań programowych i metodycznych w procesie kształcenia. Powołany w tym celu zespół liderów ma współpracować przy ich wdrażaniu.

Czytaj więcej o: Już po raz drugi! Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój w Szkole Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Piaseczni

Piszą o nas

2017-05-28
Powiększ zdjęcie

Artykuł w Przeglądzie Piaseczyńskim

W dniu 12 kwietnia 2017 ukazał się artykuł o projekcie POWER w naszej szkole w lokalnej gazecie Przegląd Piaseczyński. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej o: Piszą o nas

Spotkanie informacyjne o projekcie PO WER w ZSP w Piasecznie

2017-04-01
Powiększ zdjęcie

W dniu 21 marca 2017 o godzinie 17.00 w ZSP w Piasecznie odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące projektu PO WER Mobilność edukacji kadry szkolnej. W spotkaniu brali udział nauczyciele, którzy w roku 2016 brali udział w wyjazdach szkoleniowych w Wielkiej Brytanii i Niemczech, pani Dyrektor Alicja Czarnecka oraz zaproszeni goście - zastępca burmistrza Hanna Kułakowska-Michalak oraz nauczyciele ze szkół gminnych.

Czytaj więcej o: Spotkanie informacyjne o projekcie PO WER w ZSP w Piasecznie

Spotkania informacyjne dla rodziców z realizacji projektu "Mobilność kadry edukacji szkolnej"

2017-03-02
Powiększ zdjęcie

W dniach 1 oraz 7 lutego 2017 odbyły się spotkania informacyjne dla rodziców, podczas których wybrani nauczyciele opowiedzieli o swoich wyjazdach szkoleniowych w ramach projektu Mobilność kadry edukacji szkolnej.

Czytaj więcej o: Spotkania informacyjne dla rodziców z realizacji projektu "Mobilność kadry edukacji szkolnej"

Mobilność kadry edukacji szkolnej z POWER 2016/2017

2017-01-14
Powiększ zdjęcie

Serdecznie zapraszamy do lektury relacji naszych nauczycieli ze szkoleń zagranicznych finansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach projektu Mobilność kadry edukacji szkolnej.

http://powerpiaseczno.blox.pl/html

Czytaj więcej o: Mobilność kadry edukacji szkolnej z POWER 2016/2017

Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój w Zespole Szkół Publicznych im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Piasecznie

2016-01-22
Powiększ zdjęcie

W wyniku konkursu wniosków 2015, ogłoszonego i zarządzanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) w ramach projektu, pt. “Mobilność kadry edukacji szkolnej” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, Zespół Szkół Publicznych pozyskał znaczące środki finansowe na realizację mobilności nauczycieli na wyjazdy szkoleniowe. Głównym celem projektu “Mobilność kadry edukacji szkolnej” jest nabycie kompetencji kluczowych i zawodowych przez przedstawicieli kadry pracującej w placówkach oświaty.

Czytaj więcej o: Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój w Zespole Szkół Publicznych im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Piasecznie

Europejskie praktyki zawodowe w ramach programu Comenius

2014-05-25
Powiększ zdjęcie

W dniach 16 lutego – 07 marca 2014 pedagog szkoły podstawowej p. Bożena Małkowska-Baranowska brała udział w programie Comenius - Mobilność szkolnej kadry edukacyjnej – Bi-Component Training Course.

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, jako Narodowa Agencja Programu „Uczenie się przez całe życie” zarządza Programem Comenius w Polsce.

Czytaj więcej o: Europejskie praktyki zawodowe w ramach programu Comenius

Zajęcia

2014-05-02
Powiększ zdjęcie

Zajęcia „Rozwinąć skrzydła” zorganizowane były na terenie szkoły w ramach projektu unijnego „Indywidualizacja z Gminą Piaseczno” ze środków EFS.

Czytaj więcej o: Zajęcia

Kalendarium

Sobota, 2018-10-20

Imieniny: Ireny, Kleopatry

Statystyki

  • Odwiedziny: 1385825
  • Do końca roku: 72 dni
  • Do wakacji: 244 dni