Matlandia

Otwarcie sali gimnastycznej

Szkoła w Gołkowie istnieje od 35 lat. W ten jubileusz wpisuje się jeszcze jedna ważna uroczystość - otwarcie nowej sali gimnastycznej. Uroczystość otwarcia odbyła się 25.09.1998 r.. W obecności wielu zaproszonych gości, rodziców i uczniów, przecięcia wstęgi dokonali : wice burmistrz Waldemar Witkowski, b. Przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Warsza oraz przedstawicielka Kuratorium Oświaty Halina Dankowska a ksiądz proboszcz Henryk Adamczuk poświęcił salę. Jak powiedziała dyrektor szkoły Marianna Skibińska „...Urząd Gminy"ojciec", nasza szkoła „matka" i w ciągu 9 miesięcy ciągłej pracy urodziła się sala".

otwarcie sali

Za okazaną przez Urząd Gminy i sponsorów pomoc serdecznie w imieniu rodziców podziękowała przewodnicząca Społecznego komitetu Budowy Sali Gimnastycznej, p. Maria Górska. Były przemówienia, podziękowania, dużo ciepłych słów, a następnie uczniowie przedstawili przygotowany pod kierunkiem nauczycieli program artystyczny. Uroczystość zakończył symboliczny, pięknie przygotowany i smaczny poczęstunek.

opracowała Teresa Kęciek

Piątek, 2018-05-25