Wyniki konkursu "Impresja i natura"

W  dniu 12 marca  w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Piasecznie przy ul, Szpitalnej odbyło się uroczyste podsumowanie  powiatowego konkursu plastycznego "Impresja i natura" .  W ramach imprezy prezentowano nagrodzone prace i wręczono nagrody  laureatom konkursu.

Na konkurs wpłynęło 336 prac z 31 szkół powiatu piaseczyńskiego. Jury nagrodziło ponad 100 prac! Wśród prac nagrodzonych i wyróżnionych znalazły się prace uczennic z naszej szkoły.

Pierwszą nagrodę otrzymała uczennica z klasy V a - Marta Skwarek , a wyróżnienie  Iza Skwarek z klasy IV b, obie uczennice startowały w grupie wiekowej klas IV-VI Szkoły Podstawowej. Serdecznie gratulujemy dziewczętom i życzymy dalszych sukcesów w pracy artystycznej.