Powiatowy finał konkursu „Policjanci są wśród nas”

W dniu 16 marca 2012 r. w Zespole Szkół Publicznych im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Piasecznie miało miejsce  rozstrzygnięcie powiatowego etapu konkursu „Policjanci są wśród nas, do którego przystąpiło aż 18 drużyn ze szkół podstawowych gmin Piaseczno, Konstancin, Góra Kalwaria, Tarczyn, Lesznowola.

Trzyosobowe drużyny przystąpiły do testów wiedzy o bezpieczeństwie i trzech konkurencji sportowych.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Piotr Chmielewski (IVB), Maciej Cybulski (VB), Jakub Gibas (VIA) przygotowani przez panią pedagog Bożenę Małkowską-Baranowską.

Na podium konkursu stanęli, zajmując:

Drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Konstancinie-Jeziornie.

Drużyna z Zespołu Szkół Publicznych w Józefosławiu.

III miejsce

Drużyna z Zespołu Szkół Publicznych im Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Piasecznie.

BRAWO !

Wyróżnienia i gratulacje dla wszystkich uczestników przekazał Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Witold Wójcicki oraz Burmistrz Piaseczna  Zdzisław Lis.

„Policjanci są wśród nas”, to konkurs którego współorganizatorem jest Wydział Prewencji Komendy Stołecznej Policji i Mazowieckie Kuratorium Oświaty. Celem rywalizacji w konkursie jest propagowanie wiedzy i właściwych zachowań, które mają uchronić dzieci i młodzież przed nieszczęśliwymi wypadkami jak i tym, aby nie stać się ofiarami różnego rodzaju przestępstw. Poprzez zabawę odbywa się nauka o bezpieczeństwie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!