35 Recytatorski konkurs Warszawska Syrenka - etap szkolny i gminny

Etap szkolny Konkursu  recytatorskiego Warszawska Syrenka odbył się 7 marca 2012r.

Etap szkolny podzielony był na trzy grupy wiekowe:

- klasy I – III SP, z których wzięło udział 27 dzieci,

- klasy IV – VI SP, z których udział wzięło 7 osób,

- klasy I – III Gimnazjum – wystąpiło 3 uczniów.

Komisja w składzie : p.Teresa Kęciek , p. Krystyna Kaczmarska, p. Elżbieta Szulakowska, p. Marzena Wyszkowska, Karolina Pondel (SU Gimnazjum), oceniało dobór repertuaru. Interpretację utworów i ogólny wyraz artystyczny. Z każdej grupy wiekowej, mogło do etapu gminnego zakwalifikować się 5 osób.

Etap szkolny konkursu wygrały i tym samym zakwalifikowały się do etapu gminnego następujące osoby:

- z klas I – III – Kinga Kluczyńska, Marta Łuczkiewicz, Jakub Bieniek.

- z klas IV – VI – Olga Gil, Zuzanna Zalewska.

- z klas I – III Gimnazjum – Stanisław Małkowski , Kamil Marzec, Joanna Stępień

W ośrodku Kultury w Piasecznie 19.03.2012 r. odbył się etap gminny  35 Recytatorskiego Konkursu Warszawska Syrenka, w którym wzięli udział finaliści szkolnego etapu i zdobyli :

3 miejsce – Marta Łuczkiewicz

Wyróżnienie – Jakub Bieniek

GRATULUJEMY!!!

Podczas obchodów pierwszego dnia wiosny i gali ekstraKlasa  w dniu 21.03.2012 r. wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymali dyplomy i książki za udział w konkursie.