Finał Konkursu Piosenki Angielskiej 2012

W dniu 23 kwietnia 2012 odbył się finał 7 Piaseczyńskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej w Ośrodku Kultury w Piasecznie.

Konkurs trwał w godzinach 10-14. Uczestnicy śpiewali w trzech kategoriach wiekowych: klasy 0-3 SP, klasy 4-6 SP oraz gimnazjum. W każdej kategorii występowało około 13 wykonawców, głównie solistów i solistek, chociaż zdarzały się również duety. Wielu wykonawców akompaniowało sobie na gitarze lub pianinie, uczestnicy grali również na skrzypcach. Poziom był bardzo wysoki we wszystkich kategoriach.

Naszą szkołę reprezentowała Natalia Strąk w piosence Mamma Mia, Jakub Grams w piosence Hallelujah oraz Alicja Kluś w piosence All this time. Nasi reprezentanci zaśpiewali bardzo dobrze i chociaż nie zajęli żadnego miejsca, otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książki do nauki języka angielskiego ufundowane przez wydawnictwa Macmillan i Longman. Nagrody wręczał osobiście pan burmistrz Piaseczna Zdzisław Lis. Obecny był również przedstawiciel starostwa Piaseczna.

Zapraszamy do odwiedzenia strony gminy , na której znajduje się relacja z Konkursu Piosenki Angielskiej http://piaseczno.eu/index.php?&mnu=91&id=3416

Wszystkich chętnych do śpiewania w języku angielskim zapraszamy do udziału w przyszłorocznych eliminacjach szkolnych.

Irena Żebrowska