Wystawa fotografii - zajęcia artystyczne 2012

W dniu 31 maja w hallu gimnazjum pojawiła się ekspozycja , na której zaprezentowano najlepsze fotografie wykonane przez uczniów klas drugich gimnazjum w ramach zajęć artystycznych w roku szkolnym 2011/2012.

W tym roku szkolnym , podobnie , jak w ubiegłym tematyka wykonywanych prac obejmowała : krajobrazy , portrety studyjne , martwą naturę, reportaż oraz projekty własne uczniów. Uczniowie wykonali bardzo dużo ciekawych portretów. Grupa fotografów była o połowę mniejsza niż w zeszłym roku dlatego też, udało nam się zebrać materiał tylko na jedną wystawę. Mimo to  zaprezentowane prace są równie ciekawe , jak te ubiegłoroczne. Zapraszamy do obejrzenia wystawy.

Zdjęcia z wystawy dostępne będą również w zakładce - Zajęcia artystyczne / galeria.