Dzień Biało-Czerwonych

Piątek 15 czerwca to Dzień Biało – Czerwonych w szkole – akcja, której organizatorem był Samorząd Uczniowski SP.

Uczniowie Szkoły Podstawowej ubrali się w barwy narodowe, aby wesprzeć naszą piłkarską drużynę przed ostatnim meczem grupowym.  Jak widać na zdjęciach nie zbrakło biało czerwonych strojów,  fantazyjnych czapek, szalików, flag i pomalowanych twarzy. Wierzymy, że nasze wsparcie pomoże polskim piłkarzom w zwycięstwie i awansie.

Dziś już wiemy , że Polska drużyna nie awansowała do kolejnej tury rozgrywak Mistrzostw Europy Euro 2012. Mimo to bardzo dziękujemy naszym piłkarzom za ich postawę i walkę do końca.

Od dziś jako gospodarze mistrzostw kibicujemy tym , którym udało się awansować i niech wygra najlepszy.