Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012

W dniu 29 czerwca 2012 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012.

W ramach  uroczystości, kończących rok szkolny  pożegnaliśmy uczniów klas III gimnazjum oraz uczniów klas szóstych, odchodzących z naszej szkoły. Uczniowie tych klas oprócz  nagród za osiagnięcia naukowe i sportowe oraz inne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych otrzymali również pamiątkowe książki dla absolwentów oraz złożyli podpisy w księgach absolwentów.

Zgodnie z tradycją szkoły, rodzice uczniów szczególnie wyróżniających się otrzymali listy gratulacyjne.

Uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej uroczyście zakończyli pierwszy etap kształcenia , tańcząc poloneza.

Rada Rodziców po raz pierwszy, nagrodziła nauczycieli szczególnie zdaniem Rady wyróżniających się w swojej pracy – p. Annę Krasuską,   p. Renatę Gołębską , p. Kamilę Michalik , p. Tatianę Raczyńską, p. Olgę Maciejewska i p. Bożenę Małkowska.

W częściach artystycznych wystapili :  chór szkolny pod dyrekcją p. Pawła Gindy ; uczniowie klas szóstych ; wszystkie klasy nauczania zintegrowanego w krótkich programach artystycznych.

Przewodnicząca zespołu nauczania zintegrowanego p. Katarzyna Kiljańska przedstawiła uczniów z wybitnymi osiągnięciami w roku szkolnym 2011/2012.

Na zakończenie wszystkich uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, gdzie nauczyciele wręczyli im świadectwa.

Wszystkim uczniom życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego.Wyluzowany