Międzynarodowy Dzień Języków Obcych w naszej szkole

26 września 2012 roku świętowaliśmy  w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Języków Obcych.

Uczniowie Szkoły Podstawowej przyszli do szkoły ubrani w barwy państw, które wcześniej wylosowali, przynieśli ze sobą flagi państw oraz różne przedmioty kojarzące się z danym krajem. Było wesoło i kolorowo. Na ścianach szkoły powieszono mnóstwo napisów w różnych językach (z tłumaczeniem) określających różne części budynku szkolnego. Dzieci nie ograniczyły się tylko do przebrań w barwy narodowe różnych państw, ale tak jak w klasie 3b śpiewały piosenki w języku swojego kraju (francuski) i znały podstawowe słówka i zwroty.

Tego dnia odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu na plakat promujący naukę języków obcych.

Oto wyniki konkursu :

1 miejsce – Kacper Bajdo kl. 5a