Szkolnastrona Roku 2012

Internetowa strona naszej szkoły zdobyła II miejsce i tytuł Srebrna Szkolnastrona Roku 2012 w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Szkolnastrona Roku zorganizowanego przez szkolnastrona.pl za serwis www.zsppiaseczno.szkolnastrona.pl .

Ponadto Administrator naszej strony p. Iwona Anna Lewińska otrzymała wyróżnienie dla Administratora Roku 2012 w IV edycji Konkursu.

Ogłoszenie wyników konkursu i rozdanie nagród odbyło się 28 września 2012 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie podczas targów edukacyjnych EDU TRENDY 2012.

Uzasadnienie nagrody brzmiało tak : „Nasza strona internetowa ciągle się zmienia.", „Strona nadal jest w trakcie budowy i wypełniania treścią." I te słowa Administratora są esencją sukcesu, strona bowiem nie stoi w miejscu, tylko płynie z nurtem nowości, a historia rozgrywająca się w murach szkoły z wielkim oddaniem jest przelewana do wirtualnego świata. Czytając o zmianach dokonywanych w serwisie poczuliśmy, że zmieniała się nie tylko strona placówki, jej wygląd, ale także my się zmienialiśmy. Dziękujemy!”

Nagrody to:

Model oka (2szt.) firmy Wersalin (Model to różne części gałki ocznej rozłączane tak aby pokazać ich struktury. Model wykonany z PVC, zamontowany na plastikowym stojaku. Powiększony sześcio-krotnie.)

Oprogramowanie- Multimedialny słownik Ang.-Pol. Collins ufundowany przez firmę Young Digital Planet SA

Oprogramowanie- Multimedialny słownik Niem.-Pol. Collins ufundowany przez firmę Young Digital Planet SA

Kurs językowy mp3 Deutsch fur den Alltag ufundowany przez firmę Young Digital Planet SA

Kurs językowy mp3 English sounds great  ufundowany przez firmę Young Digital Planet SA

Nagrody odebrały p. Iwona Anna Lewińska – administrator szkolnej strony oraz współpracująca z nią p. Teresa Kęciek.