I Miejsce w IV Mazowieckim Festiwalu VENITE ADOREMUS 2012

Chór szkolny 6 października 2012 r. wyśpiewał I Miejsce w kategorii Zespoły Dziecięce w IV Mazowieckim Festiwalu Pieśni Religijnej i Patriotycznej VENITE ADOREMUS.

W dniach 6 i 7 października 2012 r odbyła się czwarta edycja festiwalu "Venite Adoremus".

Przesłuchania konkursowe odbywały się w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii w sobotę 6 października 2012 r. od godz. 10.00. Występy solistów, chórów i scholi parafialnych oceniało Jury, złożone z profesjonalnych muzyków, wokalistów i dyrygentów. W konkursie w kategorii zespołów dziecięcych wystąpił nasz szkolny chór pod dyrekcją pana Pawła Gindy. Dziewczęta i chłopcy wyspiewali na nim pierwsze miejsce w swojej kategorii. Serdeczne gratulacje dla zespołu i pana Pawła.
Ogłoszenie wyników konkursu i koncert laureatów odbył  się 7 października o godz. 16.00 w Kościele św. Stanisława BM.w Sobikowie.

nutki

W zakładce _Chór szkolny_ w plikach do pobrania zostały umieszczone utwory , które wykonali nasi chórzyści. Zapraszamy do słuchania.

Link do zakładki _Chór szkolny_: