Wigilia dla dzieci z Domu Dziecka

W tym roku szkolnym po raz czwarty odbyła się w naszej szkole wyjątkowa Wigilia.

15 grudnia,  gościliśmy w naszej placówce dzieci z Konstancińskiego Domu Dziecka, wraz z opiekunami. Nasi goście obejrzeli Jasełka w wykonaniu klas 1c,1d i   1e . W tym roku przedstawienie przygotowały nauczycielki klas pierwszych  pani Anna Ginda, pani Ewelina Walczyk i pani Anna Witek a odbyło się ono na sali gimnastycznej. Jasełka mieli okazję obejrzeć także rodzice występujących dzieci i zaproszeni goście.

Inicjatorką i koordynatorką corocznych spotkań wigilijnych jest nauczycielka świetlicy pani Mirka Aronowicz.

Uczniowie i rodzice, Rada Rodziców, Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Wolontariat szkolny i inni Pracownicy Szkoły włączyli się w przygotowanie spotkania wigilijnego dla naszych małych gości.

Po posiłku wigilijnym dzieci zostały obdarowane przez Mikołaja słodkimi prezentami, a nasi wolontariusze dostarczyli do Domu Dziecka dary rzeczowe.

Cieszymy się, że znów mogliśmy w tym pięknym przedświątecznym czasie, obdarować naszych przyjaciół.