ekstraKLASA 2014/2015 Gimnazjum

W dniu 9 czerwca br. odbyła się piąta edycja konkursu "ekstraKLASA" o  tytuł najbardziej życzliwej  klasy  Gimnazjum Nr 4  w Zespole Szkół Publicznych w Piasecznie.

W roku szkolnym 2014/2015 Jury w składzie:

wicedyrektor szkoły -  p. Alina Perzyna

przewodnicząca Rady Rodziców  -  p. Katarzyna Makara

pedagog  szkolny – p. Tatiana Raczyńska

psycholog szkolny – p. Katarzyna Tokarska

opiekun  S.U. Nr 4 - p. Kamila Michalik

przewodniczący  S.U. Gimnazjum Nr 4 – Anita Szymańska

nominowało 3 klasy do nagrody ekstraKLASA  :

• Klasa IA
  • Klasa IC
  • Klasa IIIA

wykres

Tytuł  ekstraKLASY Gimnazjum Nr 4 w Piasecznie w roku szkolnym 2014/2015 otrzymała klasa IIIA - wychowawca p. Elżbieta Szulakowska

Uzasadnienie:

W klasie IIIA budowane są bardzo życzliwe relacje. Uczennice  i uczniowie bez trudu potrafią się porozumieć, lubią wspólnie przebywać  a w razie trudności chętnie sobie  pomagają.  Nikt w klasie nie czuje się odrzucony. Zgrany zespół tworzą już od pierwszej klasy gimnazjum – to  trzecia nominacja do ekstraKLASY. Wielu uczniów angażuje się   w działalność społeczną  i odpowiedzialnie  wywiązuje  z podejmowanych zobowiązań. Są aktywni i kreatywni.

Sami o sobie mówią:

„Mocne strony naszej klasy to: współpraca, szczerość, wyrozumiałość,  wesoła atmosfera. Jesteśmy ambitni, zgrani, pomysłowi, zaangażowani w życie szkoły i wolontariat. Lubimy siebie, każdy dobrze się czuje  w klasie – nie ma osób na drugim planie, gdy trzeba stajemy w swojej obronie. Lubimy się razem bawić, kiedy się śmiejemy to wspólnie a nie z siebie.”

Dodatkowo przyznano nagrody indywidualne „Zośki”. Aby otrzymać nagrodę należało otrzymać min. 6 głosów kolegów i koleżanek.

Laureatami „Zosiek” 2014/2015 - nagród w dziedzinie życzliwości i szacunku zostali:

Klasa IA: Marta Wasilewska,  Aleksandra Szewczyk, Dominika Flesińska

Wiktoria Skalska, Zuzanna Tlak, Karolina Jenda, Barbara Dyduch, Martyna Gołębska, Aleksandra Kosowska, Izabela Skwarek, Natalia Giner,  Kamila Flesińska, Paulina Kociszewska, Natalia Mozer,     Julia Bugaj Iwona, Kociszewska, Weronika Spernacka,  Alek Lidak,  Paulina Nowacka,  Zuzanna Gajownik, Jakub Dereń, Krystian Domagała

Klasa IB: Aleksandra Aronowicz, Szymon Konikiewicz, Julia Chmielewska,

Paweł Sty

Klasa IC:Kacper Bajdo, Łukasz Prusik, Hubert Czajkowski

Klasa IIA: Zofia Kamińska, Zuzanna Kowalczyk, Marta Skwarek, Bartłomiej Królczyk, Oliwia Wieczorek, Krystyna Malewska,  Kinga Kreczmańska,  Magdalena Kowalska, Weronika Błaszczyk,  Justyna Barej.

Klasa IIB: Ignacy Ciechomski, Bartłomiej Kucharski, Jakub Mikuszewski,  Weronika Dziewit, Michal Lenard, Maciej Cybulski, Jakub Bojańczyk.

Klasa IIIA: Piotr Nowak, Weronika Siara, Marysia Rybak, Jakub Gibas, Artur Wolniewicz, Karolina Frala, Anita Szymańska, Izabela Rudzińska, Julian Kulik, Witold Kulik.

Klasa IIIB: Mateusz Szeląg.

Uroczystą galę, na której ogłoszono laureatów, wspaniale poprowadzili uczniowie klasy IIIA Piotr Nowak i Anita Szymańska. Wydarzenie uświetnił występ uczennicy klasy IIA Aleksandry Laskus, która pięknie zaśpiewała piosenkę "Do kołyski" z repertuarau zespołu Dżem.

Serdecznie gratulujemy!