Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

Uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2011/2012 odbyły się w czwartek 1 września.

Pierwsi w szkole pojawili się gimnazjaliści , później uczniowie szkoły podstawowej klas IV-VI SP , następnie klas II-III SP , a na końcu , jak zwykle najmłodsi.

W  tym roku szkolnym 2011/2012  w klasach pierwszych Szkoły Podstawowej  powitaliśmy rekordową liczbę dzieci. Naukę w naszej szkole rozpoczęło 75 uczniów ( w tym 20 dzieci  sześcioletnich).  Utworzone zostały cztery klasy pierwsze od A do D.

Przyjęto także dzieci do  dwóch oddziałów przedszkolnych, prawdopodobnie już ostatnich w naszej szkole. Zgodnie   z reformą oświaty, od przyszłego roku szkolnego oddziałów przedszkolnych w szkołach już nie będzie.

Wszystkim pierwszakom życzymy powodzenia, a wychowawcom spokojnej i owocnej pracy.