13 października 2011 - Dzień Edukacji Narodowej

W Dniu Edukacji Narodowej , który w tym roku szkolnym obchodziliśmy 13 października, tradycyjnie odbyły się uroczyste ślubowania klas pierwszych, zarówno Szkoły Podstawowej , jak  i Giimnazjum oraz  Apel z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Uczniowie  klas pierwszych Gimnazjum nr 4 w Piasecznie , którzy złożyli w tym dniu uroczyste ślubowanie musieli również przejść szereg prób , które przygotowała dla nich brać gimnazjalna.

Zadania nie były łatwe, ale pierwszoklasiści doskonale sobie z nimi poradzili i zostali oficjalnie przyjęci w szeregi uczniów naszego Gimnazjum.

Uczniowie klas pierwszych otrzymali pamiątkowe tarcze szkolne.

Nowym uczniom naszego Gimnazjum życzymy  przede wszystkim, jak najlepszych wyników w nauce, ale także nowych przyjaźni , doświadczeń i tego aby w naszej szkole czuli się dobrze.

Kolejnym etapem uroczystości w Dniu Edukacji Narodowej był apel przygotowany przez klasę V b. Widowisko , które przygotowałi uczniowie tej klasy było porywające, o czym swiadczą zdjęcia w naszej galerii ..... szkoda ,że nie wszyscy mogli je zobaczyć.

Gratulujemy młodym aktorom wspaniałego występu.

Najbardziej uroczyste było ślubowanie pierwszych klas Szkoły Podstawowej. Nasi najmłodsi uczniowie ogromnie przejęci przybyli na uroczystości. Towarzyszyli im rodzice i dziadkowie.

Starsi koledzy z klas trzecich powitali ich , przygotowując ciekawe zadania i krótki program artystyczny.

Pani Dyrektor, jak co roku pasowała pierwszaków na uczniów i wręczała im pamiatkowe tarcze i dyplomy. Póżniej nowi pełnoprawni uczniowie naszej szkoły ruszyli na spotkania z wychowawcami do swoich klas , gdzie czekało na nich małe conieco ....

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy udanego startu w szkole i jak najwięcej sukcesów.