Wystawa fotografii - podsumowanie zajęć artystycznych w klasie II a Gimnazjum

W tym roku szkolnym uczniowie klasy IIa gim. uczestniczyli w zajeciach artystycznych, których program dotyczył fotografii cyfrowej oraz jej obróbki.

Uczniowie przez cały rok doskonalili swoje umiejętności w tej dziedzinie sztuki, a zwieńczeniem ich pracy stała się wystawa przygotowana specjalnie na Piknik Rodzinny , który w tym roku szkolnym odbędzie się 9.06.2018 roku. Wystawiono 30 najlepszych prac uczniów z klasy II a gimnazjum. Tematyka prac obejmowała wszystkie tematy realizowane na zajęciach , począwszy od portretu kreacyjnego skończywszy na zdjęciach makro. Wszystkie zaprezentowane zdjęcia cechuje wysoki profesjonalizm. Na szczególną uwagę zasługują zdjęcia jednej z uczennic - Julii Wojdak, która jest bardzo utalentowana w tej dziedzinie sztuki i już dziś myśli o związaniu z nią swojej przyszłości.

Wszystkie zdjęcia z wystawy można zobaczyć w zakładce ZAJĘCIA_ARTYSTYCZNE pod linkiem : http://sp3piaseczno.szkolnastrona.pl/art,1130,wystawa-fotografii-z-zajec-artystycznych-w-roku-szkolnym-201718