Giganci Programowania zapraszają na bezpłatną naukę programowania.

Giganci Programowania w Piasecznie zapraszają na bezpłatną naukę programowania! Na warsztaty zapraszamy wszystkich uczniów ze szkół podstawowych i średnich: Zajęcia odbędą się w sobotę i niedzielę 4-5 oraz 11-12 lutego.

Dla młodszych uczestników przygotowaliśmy ciekawe projekty w Scratch, Minecraft Education Edition oraz AppInventor Starsi będą mogli spróbować sił w programowaniu w językach C++, C# oraz Python. Zajęcia odbędą się w Piasecznie przy ul. Młynarskiej 2a oraz online.

Zapisy na: https://www.kodujzgigantami.pl/.  Celem akcji jest popularyzacja nauki programowania oraz zwiększanie świadomości w zakresie nowych technologii już od najmłodszych lat. Jest to świetna okazja do rozpoczęcia prawdziwej przygody z programowaniem!

Patronat nad wydarzeniem sprawują: Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno