Zaproszenie do udziału w konkursie „Ambasador Szkolnej Wynalazczości”

Świat wokół nas nieustannie potrzebuje Waszego wsparcia. Być może MACIE SWÓJ POMYSŁ NA ULEPSZENIE ŚWIATA?

Brzmi jak wyzwanie? To świetnie!

Zapytacie dla kogo?

Dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, którzy nie boją się marzyć, uwielbiają przełamywać schematy i potrafią inspirować się wszystkim wokół J

Zatem jeśli:

•  czujecie, że moglibyście wykazać się w roli wynalazcy/ wynalazczyni
  • a może projektanta/projektantki  wzornictwa przemysłowego,
  • zaprojektować nowy, innowacyjny produkt poprawiający jakość życia, z niecierpliwością czekamy na Wasze zgłoszenia!

Zachęcamy Was gorąco do udziału w Konkursie "Ambasador Szkolnej Wynalazczości", organizowanym przez Urząd Patentowy RP.

Projekty możecie zgłaszać indywidualnie lub w maksymalnie 6-osobowych zespołach.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28 kwietnia 2023 r.!

Na zwycięzców czekają, nagrody rzeczowe, finansowe oraz udział w super warsztatach z projektowania, ufundowanych przez naszych współorganizatorów, partnerów i fundatorów nagród.

Regulamin, dokumenty, wszelkie inne ważne informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej, pod adresem: