I miejsce w gminnym konkursie profilaktycznym „Sport, muzyka pasja jako antydopalacze”

W ramach akcji, której organizatorem jest Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, a pomysłodawczyniami i współkoordynatorkami Renata Nastańska i Monika Kluź, został przeprowadzony szereg działań, które miały przeciwdziałać rozpowszechnianiu dopalaczy wśród młodzieży.

Jedną z form działań profilaktycznych był konkurs na prezentację multimedialną dla młodzieży z klas VI szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu Gminy Piaseczno pt.Sport, Muzyka, Pasja, jako antydopalacze”.

Temat konkursu zwiazany był  z zagrożeniami jakie niesie za sobą współczesny świat. Konkurs miał na celu uświadomienie młodemu człowiekowi konsekwencji wynikających z uzależnienia oraz wzbudzić zainteresowanie poszukiwaniami alternatywy dla zachowań destrukcyjnych.

W w/w konkursie wzięli udział  uczniowie naszego Gimnazjum. Uczennice klasy IIA : Izabela Skwarek, Iwona i Paulina Kociszewskie oraz Zuzanna Tlak zajęły I miejsce w konkursie na prezentację  multimedialną pod hasłem „Sport , muzyka , pasja jako antydopalcze”. Organizatorem  konkursu był Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno .

Laureatkom serdecznie gratulujemy!