VII Piknik Rodzinny

W słoneczną sobotę 4 czerwca odbył się VII Piknik Rodzinny organizowany przez Radę Rodziców Zespołu Szkół.

Piknik prowadził Przewodniczący Prezydium Rady Rodziców p. Tomasz Wielechowski.

Na odwiedzających naszą szkołę w tym dniu gości, uczniów i rodziców czekało wiele atrakcji.

Piknik rozpoczął koncert zespołu „Bony Chords”.

W trakcie trwania Pikniku można było podziwiać talenty muzyczne uczniów naszej szkoły grających na różnych instrumentach i śpiewających piosenki w Konkursie Talent Show. Konkurs ten okazał się HITEM tegorocznego Pikniku.

W repertuarze harcerskich piosenek zaprezentowały się zuchy z 126 Gromady „Podniebne Ptaki” i harcerze z 50 Drużyny Harcerskiej.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się pokaz Grupy Rekonstrukcyjnej „Blackwater” wraz z wozem bojowym.

Odbył się pokaz karate, w którym brali udział uczniowie naszej szkoły, uczestniczący w zajęciach karate.

W hallu gimnazjum prezentowana była wystawa prac plastycznych uczniów.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się zorganizowana przez Radę Rodziców, a prowadzona przez nauczycieli loteria.

Pogoda w tym roku dopisała i wszyscy bawili się wspaniale w rodzinnej atmosferze tegorocznego Pikniku.