Prezentujemy tegoroczne sukcesy sportowe uczniów szkoły podstawowej trenujących pod opieką pani Anny Krasuskiej.
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014 SZKOŁY PODSTAWOWEJ
NAUCZYCIEL UCZĄCY : KRASUSKA ANNA
DZIEWCZĘTA
KOSZYKÓWKA
- 1 miejsce – Mistrzostwa Gminy w Mini koszykówce Dziewcząt SP
- 1 miejsce – Mistrzostwa Powiatu w Mini koszykówce Dziewcząt SP
- 1 miejsce – Mistrzostwa Międzypowiatu w Mini koszykówce Dziewcząt SP : Awans do FINAŁÓW WOJEWÓDZTWA !
FINAŁY MAZOWSZA Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej SIEDLCE 2014: 4 miejsce ; zabrakło szczęścia dziewczęta 1 punktem przegrały mecz o wejście do finału .
Skład drużyny dziewcząt na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (Minikoszykówka): Ula Ciechomska, Martyna Gołębska, Aleksandra Szewczyk, Paulina Kociszewska, Iwona Kociszewska, Aleksandra Kosowska, Marta Wasilewska, Karolina Jęda, Dominika Flesińska, Kamila Flesińska,Iza Skwarek, Natalia Giner i Zuzanna Tlak.
TURNIEJE OGÓLNOPOLSKIE:
- GOŁKÓW CUP 2013 – 1 MIEJSCE
- Ogólnopolski Turniej Koszykówki ORKAN CUP ZAMBRÓW 2013 – 1 MIEJSCE
- Ogólnopolski Turniej Koszykówki NIDA CUP NIDZICA – 4 MIEJSCE
- Ogólnopolski Wielkanocny Turniej Koszykówki w Zambrowie – 3 MIEJSCE
- Wielkanocny Turniej Koszykówki PIASECZNO 2014 – 1 MIEJSCE
- MAZOWIECKA LIGA KOSZYKÓWKI WOZKOSZ 2013/2014 : 4 MIEJSCE
KADRA MAZOWSZA:
Cztery zawodniczki z naszej szkoły zostały powołane do Kadry Mazowsza w Koszykówce:
- Aleksandra Kosowska
- Aleksandra Szewczyk
- Karolina Jęda
- Zuzanna Tlak
Zgrupowanie odbyło się w Sokołowie Podlaskim w dniach 19-22.06.2014r.
PIŁKA RĘCZNA
- 1 miejsce – Mistrzostwa Gminy w Mini piłce ręcznej Dziewcząt
- 1 miejsce - Mistrzostwa Powiatu w Mini piłce ręcznej Dziewcząt
- 5 miejsce – Mistrzostwa Międzypowiatu w piłce ręcznej
UNIHOKEJ
- 1 miejsce – Mistrzostwa Gminy w Unihokeju Dziewcząt SP
- 1 miejsce – Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt SP
- 2 miejsce – Mistrzostwa Międzypowiatu w Unihokeju Dziewcząt SP
SIATKÓWKA
- 5 miejsce – Mistrzostwa Gminy w Siatkówce
CHŁOPCY
UNIHOKEJ
- 1 miejsce – Mistrzostwa Gminy w Unihokeju Chłopców SP
- 1 miejsce – Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców SP
- 1 miejsce – Mistrzostwa Międzypowiatu w Unihokeju Chłopców SP
AWANS DO FINAŁÓW MAZOWSZA
FINAŁY MAZOWSZA Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej SIEDLCE 2014: 7 miejsce
Skład drużyny chłopców na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (Unihokej) : Szymon Konikiewicz, Piotr Chmielewski, Jakub Dereń , Krystian Domagała, Aleksander Lidak, Sebastian Orzoł, Michał Pielaszek, Kacper Bajdo, Mateusz Rawiak, Marcin Kalmus i Łukasz Kossowski.
PIŁKA NOŻNA
- 4 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej chłopców SP
PIŁKA RĘCZNA
-
6 miejsce - Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców SP
Gratulacje !!!